Kardiologie

Kardiologie je obor medicíny (lékařství), který se zabývá diagnostikou a léčením onemocnění srdce u zvířat. Onemocnění srdce u zvířat lze rozdělit do několika kategorií. 1. Vrozené onemocnění srdce se nejčastěji prezentují jako onemocnění postihující srdeční chlopně...

Ošetření drobných savců

Prevence: Vakcinace, konzultace správného chovu včetně výživy, preventivní vyšetření zdravých zvířat Stomatologické ošetření: diagnostika onemocnění dentice (endoskopické, RTG, CT vyšetření) komplexní léčba onemocnění dentice (od korekcí zubů po extrakce zubů,...
Reprodukce psů a koček

Reprodukce psů a koček

Narození nového života je vždy velmi radostná událost a máme velkou radost, když vše probíhá bez komplikací, proto jsme se rozhodli pro vás připravit tento přehled informací.

COVID-19

COVID-19

Vzhledem k aktuálním celostátním opatřením a vyhlášení nouzového stavu v souvislosti se šířící se nákazy koronavirem COVID-19 jsme se rozhodli publikovat souhrn drobných upozornění.

Intoxikace čokoládou u psů

Intoxikace čokoládou u psů

Blíží se vánoční čas a všude se začíná množit cukroví a jiné pochutiny. Téměř každý ví, že kakao/čokoláda jsou pro psy jedovaté. V tomto článku Vám tuto problematiku si blíže přiblížíme.