O klinice

Pracujeme na tom, aby jsme stále patřili mezi špičku v oboru a byli jsme pro Vás vždy volbou číslo jedna.

Pomáhat je naším posláním

Prevence

Věříme, že Vám záleží na zdraví Vašich domácích zvířecích mazlíčků. Nabízíme Vám proto celou řadu preventivních vyšetření zaměřených na dlouhodobé udržování a případné zvyšování kondice.

Efektivita léčby

Zdraví je pro nás ve veterinární klinice Zbraslav nejvyšší životní hodnotou. Díky našim zkušenostem Vám vždy nabízíme co možná nejefektivnější léčebné postupy.

Inovativní řešení

Náš tým nespí na vavřínech. Neustále se vzděláváme a hledáme inovativní řešení, abychom Vám přinesli tu nejlepší dostupnou péči pro Vaše domácí zvířecí mazlíčky.

Dostupnost péče

Na prvním místě je pro nás dlouhodobý vztah s Vámi a Vaším domácím zvířecím mazlíčkem. Díky spolupráci s našimi obchodními partnery se Vám snažíme přinášet co nejlepší péči za dostupnou cenu.

Vybavení kliniky

Podívejte se na vybavení kliniky.

Náš tým

Seznamte se s naším týmem.

Historie kliniky

Veterinární klinika Zbraslav byla založena v roce 2000 a původně sídlila na Slunečním městě. V roce 2003 proběhlo stěhování do prostor na současné adrese U Malé řeky. Na jaře roku 2011 byla dokončena rekonstrukce zadního traktu kliniky a nyní máme k dispozici tři ordinace, dva plně vybavené operační sály a dvě samostatné hospitalizace, jednu pro psy a druhou pro kočky a drobné savce.

Od založení kliniky neustále rozšiřujeme a modernizujeme přístrojové vybavení, stejně tak i rozšiřujeme tým našich veterinárních lékařů, sester a recepčních, vše proto, abychom byli schopni poskytnout co nejlepší péči Vašim mazlíčkům.

Na Veterinární klinice Zbraslav poskytneme Vašim mazlíčkům kompletní péči v oblasti prevence a léčby běžných chorob, ale i specializované ošetření, zejména v oblasti přístrojové diagnostiky a chirurgie včetně ortopedických zákroků, endoskopie a laparoskopie. Kompletní seznam poskytovaných služeb naleznete na stránce Služby.

Máme k dispozici přístrojové vybavení pro okamžité vyšetření krve, moči i dalších odebraných vzorků, spolupracujeme se specializovanými laboratořemi a histopatology, stejně tak i s dalšími veterinárními ordinacemi a klinikami jako referenční i referující pracoviště. Informace o našich zaměstnancích najdete níže na této stránce.

Informace o přístrojovém vybavení naleznete na stránce Vybavení kliniky. Pokud jste zde nenašli informace, které Vás zajímají, neváhejte nás kontaktovat, kontaktní údaje naleznete na stránce Kontakt.

Ordinace ve Štěchovicích slouží zejména pro poskytování preventivní péče a ošetření běžných onemocnění.

V případě závažnějšího postižení zdravotního stavu provedeme v ordinaci ve Štěchovicích základní vyšetření, podáme nezbytné léky a dále Vás s Vaším zvířátkem odešleme na kliniku na Zbraslav na další vyšetření nebo hospitalizaci.