Jednička v oboru

O klinice

Pracujeme na tom, aby jsme stále patřili mezi špičku v oboru
a byli jsme pro Vás vždy volbou číslo jedna.

Veterinární klinika Zbraslav

Veterinární klinika Zbraslav byla založena v roce 2000 a původně sídlila na Slunečním městě. V roce 2003 proběhlo stěhování do prostor na současné adrese U Malé řeky. Na jaře roku 2011 byla dokončena rekonstrukce zadního traktu kliniky a nyní máme k dispozici tři ordinace, dva plně vybavené operační sály a dvě samostatné hospitalizace – jednu pro psy a druhou pro kočky a drobné savce.

Od založení kliniky neustále rozšiřujeme a modernizujeme přístrojové vybavení, stejně tak i rozšiřujeme tým našich veterinárních lékařů, sester a recepčních, vše proto, abychom byli schopni poskytnout co nejlepší péči Vašim mazlíčkům.

Na Veterinární klinice Zbraslav poskytneme Vašim mazlíčkům kompletní péči v oblasti prevence a léčby běžných chorob, ale i specializované ošetření, zejména v oblasti přístrojové diagnostiky a chirurgie včetně ortopedických zákroků, endoskopie a laparoskopie. Kompletní seznam poskytovaných služeb naleznete na stránce Služby.

Máme k dispozici přístrojové vybavení pro okamžité vyšetření krve, moči i dalších odebraných vzorků, spolupracujeme se specializovanými laboratořemi a histopatology, stejně tak i s dalšími veterinárními ordinacemi a klinikami jako referenční i referující pracoviště. Informace o našich zaměstnancích najdete níže na této stránce.

Informace o přístrojovém vybavení naleznete na stránce Vybavení kliniky. Pokud jste zde nenašli informace, které Vás zajímají, neváhejte nás kontaktovat – kontaktní údaje naleznete na stránce Kontakt.

Veterinární ordinace Štěchovice

Ordinace ve Štěchovicích slouží zejména pro poskytování preventivní péče a ošetření běžných onemocnění.

V případě závažnějšího postižení zdravotního stavu provedeme v ordinaci ve Štěchovicích základní vyšetření, podáme nezbytné léky a dále Vás s Vaším zvířátkem odešleme na kliniku na Zbraslav na další vyšetření nebo hospitalizaci.

Naše hodnoty

Prevence

Věříme, že Vám záleží na zdraví Vašich domácích zvířecích mazlíčků. Nabízíme Vám proto celou řadu preventivních vyšetření zaměřených na dlouhodobé udržování a případné zvyšování kondice Vašeho psa, kočky nebo jiného malého zvířecího přítele. Jsme přesvědčeni, že díky prevenci můžeme společně s Vámi předcházet případným nemocem nebo je včas odhalit. Nejen že tím zvýšíme efektivitu léčby, ale díky pravidelným preventivním vyšetřením Vám můžeme ušetřit hodně času a prostředků, které byste na případnou léčbu Vašeho domácího mazlíčka museli věnovat.

Inovativní řešení

Náš tým nespí na vavřínech. Neustále se vzděláváme a hledáme inovativní řešení, abychom Vám přinesli tu nejlepší dostupnou péči pro Vaše domácí zvířecí mazlíčky. Spolupracujeme s veterinárními kolegy v České republice i v zahraničí, se kterými konzultujeme novinky v oblasti léčebných a preventivních postupů, ale sledujeme i technologické inovace s cílem co možná nejpřesněji určit diagnózu, a zajistit tak účinnou léčbu.

Efektivita léčby

Zdraví je pro nás ve veterinární klinice Zbraslav nejvyšší životní hodnotou. Díky našim zkušenostem Vám vždy nabízíme co možná nejefektivnější léčebné postupy, abychom Vašeho domácího zvířecího mazlíčka co nejrychleji tzv. vrátili do hry. Konzultujeme s Vámi více možných řešení, včetně jejich dopadů na pacienta.

Dostupnost péče

Na prvním místě je pro nás ve veterinární klinice Zbraslav dlouhodobý vztah s Vámi a Vaším domácím zvířecím mazlíčkem. Díky spolupráci s našimi obchodními partnery se Vám snažíme přinášet co nejlepší péči za dostupnou cenu. Zdraví není zadarmo, ale společně s Vámi můžeme díky našim preventivním a léčebným programům udržet výdaje na veterinární péči na uzdě.

Jsme Vám k dispozici každý den!

Potřebujete pomoci se zvířátkem?